Projekce

Včetně 3D vizualizace

Projektové dokumentace zpracováváme jak pro novostavby tak pro rekonstrukce stávajících objektů. V rámci naší činnosti jsme schopni řešit projekty komplexně včetně návrhů interiérů nebo zahradních úprav dle přání investora. Trvale spolupracujeme s autorizovanými inženýry všech profesí. Touto spoluprácí zajišťujeme kompletní projektové dokumentace.


číst více »

Dřevostavby

Nízkoenergetické a pasivní domy

Dřevostavby jsou momentálně jedním z nejdynamičtěji se rozvíjejícím oborem ve stavebnictví v České republice. Procentuální zastoupení realizovaných dřevostaveb ve srovnání a klasickými zděnými stavbami se neustále zvyšuje.

Nejčastěji se dřevostavby staví jako rodinné domy, ale čím dál častěji nacházejí své uplatnění i při výstavbě menších bytových domů a komerčních objektů.


číst více »

Stavební činnost

Novostavby i rekonstrukce

Naše společnost zajišťuje dodávky hrubých staveb i staveb na klíč a to jak pro novostavby, tak i rekonstrukce. Uplatňujeme postupy odpovídající současným normám a předpisům.

Při realizaci staveb dodržujeme technologické osvědčené postupy a provádíme neustálou kontrolu realizace. Klademe důraz na kvalitu provedení.


číst více »