Projekční činnost

Pokud bychom měli dát zvláštní důraz na některou etapu z celkového procesu výstavby, pak je to právě projekce. U každého projektu se do maximální možné míry snažíme splnit požadavky a představy zákazníka a přeměnit jeho vizi ve výsledný projekt. Z tohoto důvodu klademe velký důraz na individuální přístup a podrobné vyřešení i nejmenších detailů v návrhu stavby. Součástí všech našich návrhů je 3D vizualizace, která Vám umožní lepší přetstavu o navrhované stavbě, jejím vnějším vzhledu a možnosti využití vnitřního prostoru.

Projektové dokumentace zpracováváme jak pro novostavby tak pro rekonstrukce stávajících objektů. V rámci naší činnosti jsme schopni řešit projekty komplexně včetně návrhů interiérů nebo zahradních úprav dle přání investora. Trvale spolupracujeme s autorizovanými inženýry všech profesí. Touto spoluprácí zajišťujeme kompletní projektové dokumentace.

Projekty se zabývá tým projektantů, který podle platných norem zajišťuje vše potřebné od počátečního stavu přes všechny stupně dokumentace po stavební povolení a realizační dozor. Připravujeme ekonomické hodnocení navržených systémů a návrhy nejvýhodnějšího řešení. Každý projekt, který opouští firmu, je opatřen autorizačním razítkem a osvědčením o autorizaci.

Zajistíme pro Vás projektovou dokumentaci na studnu, projekt domovní čistírny odpadních vod, radonový průzkum pozemku a pod.

V případě dodávky hrubé stavby rodinného domu Vám zpracujeme projektovou dokumentaci dle Vašich požadavků zcela ZDARMA. Využijte této jedinečné nabídky.