Typové projekty

Typový dům č.1 Typový dům č.4 Typový dům č.7 Typový dům č.8 Typový dům č.9 Typový dům č.11 Typový dům č.15 Typový dům č.17 Typový dům č.18 Typový dům č.19

Uvedené ceny jsou bez DPH a jsou pouze orientační. Konečná cena bude stanovena na základě konkrétních požadavků zákazníka. Ceny zahrnují provedení v základním energetickém standardu (splnění požadavků ČSN). Stavby je možné připravit také v nízkoenergetickém nebo pasivním provedení.

Stupně rozsahu dodávky:

BASIC

Jedná se o stavbu, kde jsou provedeny obvodové panelové stěny včetně vnitřního zateplení uvnitř panelů a vnějšího obvodového pláště – dokončená fasáda. Na vnitřní straně obvodových stěn je připraveno laťování pro instalační předstěnu. Uvnitř stavby jsou provedeny pouze nosné konstrukce. Strop zahrnuje pouze stropní trámy a krov je zakrytý pojistnou hydroizolací s kontralatěmi. Základy si připravuje zákazník sám.

Takto provedená stavba je připravena na osazení oken a na následné kompletní dokončení.

MEDIUM

Jedná se o hrubou stavbu, kde jsou provedeny obvodové panelové stěny včetně vnitřního zateplení uvnitř panelů a vnějšího obvodového pláště – dokončená fasáda. Na vnitřní straně obvodových stěn je připraveno laťování pro instalační předstěnu. Jsou postaveny sloupkové konstrukce pro vnitřní příčky a nosné stěny. Strop zahrnuje stropní trámy a pochozí záklop. Je provedena kompletní střešní krytina včetně klempířských prvků. Základy si připravuje zákazník sám.

Takto provedená stavba je připravena na osazení oken a vstupních dveří a na následné kompletní vnitřní dokončení.

COMFORT

Jedná se o stavbu na klíč provedenou od základů až po kompletní dokončení interiérů. Stavba zahrnuje provedení vnitřních instalací, osazení zařizovacích předmětů, provedení podlah, obkladů apod.

Takto provedená stavba je připravená na zařízení nábytkem a nastěhování.

POZN.: Jedná se o základní stupně provedení stavby, které lze v případě přání zákazníka upravit dle vzájemné dohody.

KST Stavby s.r.o. se nově nacházejí i na oblíbené sociální síti Facebook, na které nás můžete rovněž kontaktovat.

Otevřít Facebook »